Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Який смартфон краще придбати?

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Xristina
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 10
Registration date : 12.08.2021

Який смартфон краще придбати? Empty
ПовідомленняТема: Який смартфон краще придбати?   Який смартфон краще придбати? EmptyПн Бер 18, 2024 1:01 pm

Доброго дня всім! Хочу своєму чоловіку на День народження подарувати смартфон з гарними характеристиками, але не знаю який обрати. Хочу, щоб ви мені порадили варіанти, та інтернет-магазин, в якому його можна вигідно купити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Nero
майже пупсик
майже пупсик
Nero


К-ть повідомлень : 88
Registration date : 11.11.2020

Який смартфон краще придбати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Який смартфон краще придбати?   Який смартфон краще придбати? EmptyПн Бер 18, 2024 1:03 pm

Смартфон в якості подарунка, це чудова ідея, тим більше зараз вибір не маленький. Можу тобі підказати інтернет-магазин, де представлені всі моделі смартфонів, навіть дуже нові та ціни там дуже лояльні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Xristina
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 10
Registration date : 12.08.2021

Який смартфон краще придбати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Який смартфон краще придбати?   Який смартфон краще придбати? EmptyПн Бер 18, 2024 1:05 pm

Те що ти мені порадиш магазин це круто, але хотілось би щоб ти порадив якусь конкретну модель смартфона. А стосовно магазину, можеш просто залишити мені посилання. Буду дуже вдячна!
Повернутися до початку Перейти донизу
Nero
майже пупсик
майже пупсик
Nero


К-ть повідомлень : 88
Registration date : 11.11.2020

Який смартфон краще придбати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Який смартфон краще придбати?   Який смартфон краще придбати? EmptyПн Бер 18, 2024 1:46 pm

Дуже крутим варіантом може бути смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256Gb Gray <a href="https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-galaxy_s24_plus/">https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-galaxy_s24_plus/</a> який раджу купувати в інтернет-магазині Алло. В даному смартфоні достатньо пам'яті 256 Гб. В ньому присутні три камери, головна з яких на 50 Мп, тому фото виходять чіткими яскравими.

Даний варіант смартфона представлений в багатьох кольорах, тому є з чого обирати. Є можливість оплачувати покупку частинами, а також нараховують кешбек, який можна використати на слідуючу покупку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Який смартфон краще придбати? Empty
ПовідомленняТема: Re: Який смартфон краще придбати?   Який смартфон краще придбати? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Який смартфон краще придбати?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: