Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Покупка apple watch 5 б/у

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Luter90
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 23
Registration date : 03.09.2022

Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у EmptyПн Лист 28, 2022 12:07 am

Привет всем! Хочу купить себе умные часы apple watch 5, на новые денег не хватает, потому буду брать б/у. Посоветуйте мне интернет-магазин, где техника б/у в хорошем, приближенным к новому состоянии.
Повернутися до початку Перейти донизу
Nero
майже пупсик
майже пупсик
Nero


К-ть повідомлень : 85
Registration date : 11.11.2020

Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у EmptyПн Лист 28, 2022 12:56 am

Привет! Я тоже недавно искал для себя умные часы apple watch 5, и тоже покупал б/у. Мне повезло, я купил умные часы практически в новом состоянии. Потому могу подсказать магазин где покупал.
Повернутися до початку Перейти донизу
Luter90
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 23
Registration date : 03.09.2022

Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у EmptyПн Лист 28, 2022 12:58 am

Здравствуй! Я пока не нашел что-то толковое, не охота купить неисправные умные часы. Подскажи, какой именно apple watch 5 б/у ты себе покупал, и в каком интернет-магазине? Заранее благодарен!
Повернутися до початку Перейти донизу
Nero
майже пупсик
майже пупсик
Nero


К-ть повідомлень : 85
Registration date : 11.11.2020

Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у EmptyПн Лист 28, 2022 1:04 am

Мне можно сказать повезло, купил я себе умные часы Apple Watch Series 5 44mm Space Gray Aluminium Case with Black Sport Band (MWVF2) Stylus Approved б/у черного цвета, в проверенном интернет-магазине https://stylus.ua/umnye-chasy-stylus-approved/pokolenie:apple-watch-series-5_proizvoditel:apple/ где большой выбор как новой, так и б/у техники.

Данные умные часы раньше были витринным образцом, для того чтобы люди могли их тестировать. Спустя время, они попали под уценку, и я смог их очень выгодно купить. Состояние их хорошее, никаких дефектов мной не было обнаружено.

Покупка apple watch 5 б/у 25148610
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергей Кличко
людина
людина



К-ть повідомлень : 2
Registration date : 04.12.2022

Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у EmptyПн Груд 19, 2022 7:58 pm

Ви теж помічаєте, як швидко летить час. Ідеальне рішення цього питання для мене була купівля годинника Apple Watch Series 8 https://ilounge.ua/ua/catalog/apple-watch-series-8 на сайті магазину ilounge за розумну ціну. На даний момент мій вибір цілком влаштовує, і я хочу рекомендувати його всім.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Покупка apple watch 5 б/у Empty
ПовідомленняТема: Re: Покупка apple watch 5 б/у   Покупка apple watch 5 б/у Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Покупка apple watch 5 б/у
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: