Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Дистанционное обучение

Перейти донизу 
+3
Шимана
valeriiav
Shaylor
7 користувачів
АвторПовідомлення
Shaylor
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 14
Registration date : 14.12.2021

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyЧт Бер 10, 2022 5:58 pm

Ищу интересные курсы по frontend разработке, подкиньте несколько вариантов, пожалуйста.
Повернутися до початку Перейти донизу
valeriiav
варена креведКа
варена креведКа



К-ть повідомлень : 31
Registration date : 23.03.2021

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyЧт Бер 10, 2022 6:01 pm

Из личного опыта могу порекомендовать отличную образовательную платформу Robot Dreams https://robotdreams.cc/ где собрано массу интересных курсов по разным направлениям it. Уверен, вы сможете там найти нужный вам курс и успешно освоить актуальные знания. В школе реально эффективное обучение, вы это однозначно почувствуете. Присоединяйтесь, будет интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Шимана
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 10
Registration date : 18.06.2021

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyПт Бер 18, 2022 11:21 pm

Меня достало так учиться, хочуц просто купить аттестат и все
Повернутися до початку Перейти донизу
Вигор
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 22
Registration date : 21.12.2020

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyСб Бер 19, 2022 8:44 am

Мені зрозуміле ваше бажання. Зараз у школах максимально спаплюжили освіту, тому я також вирішила сину купити атестат про середню освіту https://uadiplomy.com/order_docs/attestaty/. Всі необхідні знання він отримає від репетитора і може спокійно вступити туди, куди йому захочеться.
Повернутися до початку Перейти донизу
LarisaIvanova
варена креведКа
варена креведКа
LarisaIvanova


К-ть повідомлень : 36
Registration date : 04.06.2021

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyСб Бер 26, 2022 4:56 am

Вигор пише:
Мені зрозуміле ваше бажання. Зараз у школах максимально спаплюжили освіту, тому я також вирішила сину купити атестат про середню освіту  Всі необхідні знання він отримає від репетитора і може спокійно вступити туди, куди йому захочеться.

Так проблема знайома. Можу порадити купити атестат на сайті https://kupit-diploms.com/attestaty/kupit-attestat/ Фахівці знають свою справу досконало, виготовлять диплом на оригінальному бланку та передбачать усі ступені захисту. Зверталася до їхніх послуг минулого року, все ok, проблем із працевлаштуванням не виникло.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mike
креведКа
креведКа
Mike


К-ть повідомлень : 11
Registration date : 14.01.2022

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyПн Лип 25, 2022 11:28 am

У нас планируют опять вводить дистанционку. Мне надо к ней приготовиться и купить учебники
Повернутися до початку Перейти донизу
Тортик
варена креведКа
варена креведКа
Тортик


К-ть повідомлень : 27
Registration date : 08.12.2020

Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение EmptyПн Лип 25, 2022 12:06 pm

Привет всем!
Мы уже который год, как перешли на дистанционку и я вам скажу, что это очень удобный вид обучения для меня.
Единственное что я взяла дополнительно - это английский. Учусь отдельно с репетитором по курсу student's book english https://www.britishbook.ua/detail/english-plus-second-edition-1-student-s-book/ Хочу выучить этот язык идеально, чтобы все знать и понимать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Дистанционное обучение Empty
ПовідомленняТема: Re: Дистанционное обучение   Дистанционное обучение Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Дистанционное обучение
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: