Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Батут для дома

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
LarisaIvanova
варена креведКа
варена креведКа
LarisaIvanova


К-ть повідомлень : 36
Registration date : 04.06.2021

Батут для дома Empty
ПовідомленняТема: Батут для дома   Батут для дома EmptyНд Черв 27, 2021 2:14 pm

Доброго времени суток! Решила оборудовать детскую площадку во дворе дома, планирую купить батут. Что можете посоветовать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Fantom
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Fantom


К-ть повідомлень : 50
Registration date : 27.05.2021

Батут для дома Empty
ПовідомленняТема: Re: Батут для дома   Батут для дома EmptyНд Лип 04, 2021 1:24 am

LarisaIvanova пише:
Доброго времени суток! Решила оборудовать детскую площадку во дворе дома, планирую купить батут. Что можете посоветовать?

Доброго. Отличная идея, для детей батут - это всегда море радости и положительных эмоций, плюс, активные игры на свежем воздухе приносят большую пользу для подрастающего организма. Как выбрать батут для домашнего использования на сайте https://zhelezzo.ua/ua/kak-vybrat-batut-dlja-domashnego-ispolzovanija.html рассмотрено подробно, советую ознакомиться, существуют масса тонкостей, на которые стоит обратить внимание при покупке.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mike
креведКа
креведКа
Mike


К-ть повідомлень : 11
Registration date : 14.01.2022

Батут для дома Empty
ПовідомленняТема: Re: Батут для дома   Батут для дома EmptyСр Черв 29, 2022 3:30 pm

Я тоже думаю батут детям поставить - ищу где можно купить его дешевле
Повернутися до початку Перейти донизу
Симпатик
креведКа
креведКа
Симпатик


К-ть повідомлень : 20
Registration date : 19.10.2020

Батут для дома Empty
ПовідомленняТема: Re: Батут для дома   Батут для дома EmptyСр Черв 29, 2022 3:32 pm

Це не проблема! Зараз багато магазинів пропонують батути у продажу. Я знаю точно, що можна батут дитячий купити в Україні в магазині https://nepoceda.kiev.ua/ua/batuty/ Я там для своїх дітей купував такий батут и мене повністю влаштували і ціна, і якість.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Батут для дома Empty
ПовідомленняТема: Re: Батут для дома   Батут для дома Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Батут для дома
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: