Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Кредит онлайн

Перейти донизу 
+2
LarisaIvanova
Fantom
6 користувачів
АвторПовідомлення
Fantom
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Fantom


К-ть повідомлень : 50
Registration date : 27.05.2021

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyПн Черв 21, 2021 1:25 am

Приветствую! Планирую оформить кредит. Что можете посоветовать?
Повернутися до початку Перейти донизу
LarisaIvanova
варена креведКа
варена креведКа
LarisaIvanova


К-ть повідомлень : 36
Registration date : 04.06.2021

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyПн Черв 21, 2021 1:51 am

Fantom пише:
Приветствую! Планирую оформить кредит. Что можете посоветовать?

Скажу сразу, сейчас вполне реально получить займ под 0,01%, воспользовавшись услугами МФО. Сама пару раз так оформляла, по факту практически ничего переплачивать не пришлось, главное - вовремя погасить свою задолженность. Мне в этом плане нравится сервис сравнения кредита Лоан Эксперт, советую ознакомиться с разными предложениями и таким образом вы без проблем сможете оформить онлайн кредит на самых оптимальных условиях.
Повернутися до початку Перейти донизу
Original
креведКа
креведКа
Original


К-ть повідомлень : 17
Age : 34
Звідки : Украина
Робота\хобі : менеджер
Registration date : 06.06.2021

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyСр Вер 08, 2021 8:21 pm

Fantom пише:
Приветствую! Планирую оформить кредит. Что можете посоветовать?
Можно конечно по старинке обратиться в банк. Правда меня там эта бумажная волокита утомляет. Давно уже в банках не был.
Ломбарды вообще не советую, зачем связываться с залогами.
А вот мфо это неплохой вариант. Можно взять деньги в займ на карту, например в https://cashberry.com.ua/. Потом только вернуть в срок не забудьте).
Повернутися до початку Перейти донизу
Cewomit
людина
людина
Cewomit


К-ть повідомлень : 7
Age : 32
Звідки : Штат Мэн
Робота\хобі : Бизнесмен
Registration date : 23.03.2021

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyПт Лист 18, 2022 1:52 pm

Добрий день. Мені зараз потрібні гроші до зарплати. У банк йти мені немає сенсу так як у мене погана кредитна історія. Може звернутися в мікрофінансову компанію? Вони ж начебто кредитну історію не перевіряють?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rez.net.ua/
tamre
креведКа
креведКа
tamre


К-ть повідомлень : 18
Age : 33
Звідки : Haven
Робота\хобі : Редактор
Registration date : 23.03.2021

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyПн Лист 21, 2022 2:50 pm

Я якось брала гроші у компанії «Качай Гроші». Мені терміново потрібно було знайти гроші на лікування зуба. Взяла у них п'ять тисяч, а через два тижні віддала. Ось до них https://kachay.com.ua/groshi-do-zarplaty ви можете і звернутися, в них точно кредит отримаєте без відмови, а потім із зарплатні повернете, правда? Мені як новому клієнтові процентна ставка була 0.01.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rez.net.ua/
Miranda
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика



К-ть повідомлень : 40
Registration date : 12.03.2022

Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн EmptyВт Січ 24, 2023 12:53 pm

Привет, просто множество есть вариантов, но однозначно в банк вообще не стоит обращаться ( просто времени много потеряете, да и не факт что выдадут при сборе всех документов ), лучше обратите внимание на сервис Kredit10, на котором есть множество организаций, где выдают займ без отказа на вполне неплохих условиях.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Кредит онлайн Empty
ПовідомленняТема: Re: Кредит онлайн   Кредит онлайн Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кредит онлайн
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: