Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Разработка программного обеспечения

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
hekerda
варена креведКа
варена креведКа



К-ть повідомлень : 25
Registration date : 10.02.2022

Разработка программного обеспечения Empty
ПовідомленняТема: Разработка программного обеспечения   Разработка программного обеспечения EmptyСб Лип 27, 2024 9:59 am

Які ключові етапи включає процес розробки MVP у компанії PNN Soft?
Повернутися до початку Перейти донизу
Шаман
варена креведКа
варена креведКа
Шаман


К-ть повідомлень : 28
Registration date : 18.10.2020

Разработка программного обеспечения Empty
ПовідомленняТема: Re: Разработка программного обеспечения   Разработка программного обеспечения EmptyНд Лип 28, 2024 3:54 am

Процес розробки MVP у компанії PNN Soft включає кілька ключових етапів. Спочатку проводиться дослідження та аналіз ринку для визначення потреб і проблем цільової аудиторії. На цьому етапі формується концепція продукту і визначаються основні функції. Потім розробляється прототип, який проходить тестування та отримує відгуки користувачів. На основі цих відгуків вносяться корективи, після чого розробляється фінальна версія MVP. Завершальний етап включає запуск продукту на ринок і моніторинг його успішності.  Розробка MVP доступна за посиланням.


Останній раз редагувалося: Шаман (Вт Вер 03, 2024 9:46 am), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://maudau.com.ua/ru/category/brendi-i-koniak/product_brand=
Theo
людина
людина



К-ть повідомлень : 8
Registration date : 07.02.2024

Разработка программного обеспечения Empty
ПовідомленняТема: Re: Разработка программного обеспечения   Разработка программного обеспечения EmptyЧт Серп 01, 2024 10:31 am

Як круто, що ми тут можемо поговорити з приводу новин, бо наразі тема дуже важлива та актуальна, бо саме новини надають нам всю детальну інформацію про події. А завдяки такому якісному новинному порталу, як Politanaliz.com.ua – я можу дізнатися про всі події та новини, а головним плюсом цього порталу є те, що він присвячений політичному аналізу. Їх команда забезпечує публікацію актуальних новин, завдяки їм, я більше дізнався про Максима Кріппу , його шлях до теперешнього положення, його проекти та інвестиції, все це та навіть більше, дізнався саме завдяки politanaliz.com.ua. Плюс їх глибокі аналітичні статті та експертні огляди з інформаційного простору в Україні допомагають більше розумітися на подіях, що відбуваються. Завдяки їх роботі, я можу спокійно стежити за ключовими подіями, важливими рішеннями та тенденціями, що впливають на життя країни. Заходьте на politanaliz.com.ua, щоб бути в курсі останніх подій у новинному та політичному світі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Разработка программного обеспечения Empty
ПовідомленняТема: Re: Разработка программного обеспечения   Разработка программного обеспечения Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Разработка программного обеспечения
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: