Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми з вуликами

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Rokopos
людина
людина



К-ть повідомлень : 5
Registration date : 12.08.2023

Проблеми з вуликами Empty
ПовідомленняТема: Проблеми з вуликами   Проблеми з вуликами EmptyПт Черв 28, 2024 11:57 am

У мене проблеми з вуликами, які я використовую вже кілька років. Вони стали протікати і псуються швидше, ніж очікувалося. Шукаю надійніші варіанти. Що можете порадити?
Повернутися до початку Перейти донизу
Makar
людина
людина



К-ть повідомлень : 6
Registration date : 24.03.2023

Проблеми з вуликами Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми з вуликами   Проблеми з вуликами EmptyПт Черв 28, 2024 2:02 pm

У мене була подібна ситуація минулого року. Після тривалих пошуків і рекомендацій колег я обрав десятирамочники від APIX. Ці вулики дуже надійні, виготовлені з екологічних матеріалів, і бджоли почуваються в них чудово. Вони не протікають і служать довго. Спробуйте їхні вулики, ось посилання: https://apix.ua/vuliki-apix-na-10-ramok/
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми з вуликами
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: