Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Допомога для ЗСУ від благодійників

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Анастасия
креведКа
креведКа



К-ть повідомлень : 10
Registration date : 10.08.2023

Допомога для ЗСУ від благодійників Empty
ПовідомленняТема: Допомога для ЗСУ від благодійників   Допомога для ЗСУ від благодійників EmptyПт Черв 28, 2024 2:24 am

Заява про те, що Favbet збільшив допомогу ЗСУ до 35 млн грн є похвальним проявом корпоративної соціальної відповідальності. Надання позашляховиків, засобів захисту, засобів зв'язку та розвідувальних даних, безперечно, підвищить оперативні можливості українських військ. Спільні зусилля Favbet Foundation з компанією з підтримки Захисників України є свідченням прихильності до організації суверенітету та безпеки країни. Акцент засновника Андрія Матюхи на єдності як вирішальному факторі досягнення перемоги знаходить глибокий відгук, наголошуючи на важливості колективних зусиль у ці складні часи. Ці значні інвестиції не тільки демонструють відданість Favbet добробуту нації, але й створюють позитивний прецедент для інших підприємств, які можуть наслідувати цей приклад. Як відповідальний корпоративний громадянин, Favbet подає приклад, демонструючи вирішальну роль, яку приватні підприємства можуть відігравати в підтримці апарату оборони та безпеки країни. Рішення Favbet збільшити свою допомогу Збройним силам України є похвальною ініціативою, яка зміцнює репутацію компанії як соціально відповідальної та патріотичної організації. Її відданість обороні та безпеці країни матиме довгостроковий вплив, надихаючи інших на об'єднання зусиль у цьому критичному зусиллі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Theo
людина
людина



К-ть повідомлень : 5
Registration date : 07.02.2024

Допомога для ЗСУ від благодійників Empty
ПовідомленняТема: Re: Допомога для ЗСУ від благодійників   Допомога для ЗСУ від благодійників EmptyЧт Серп 01, 2024 10:33 am

Сьогодні новини є важливою частиною нашого життя, і без них важко уявити свій день. Саме тому я почав користуватися якісним новинним порталом, який може забезпечити мене актуальними та перевіреними новинами. Завдяки їх роботі, я дізнався про таку видатну українську постать, як Максим Кріппа, котрий є відомим та успішним підприємцем у сфері ІТ та інновацій. Він є власником та інвестором кількох технологічних компаній, серед яких кіберспортивна команда NAVI, GSC Game World, а також низка стартапів, які активно розвивають інноваційні проекти та продукти. Також, що дуже круто, Максим є засновником фонду MK Foundation. Фонд приділяє особливу увагу підтримці українських військових, забезпечуючи захисників необхідними ресурсами, в тому числі автомобілями. Я дуже рада, що завдяки цьому порталу можу дізнаватися про таких неймовірних людей.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Допомога для ЗСУ від благодійників
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: