Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Чи можна не купувати Зелену картку?

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
ШуШулик
людина
людина
ШуШулик


К-ть повідомлень : 3
Age : 36
Registration date : 01.09.2022

Чи можна не купувати Зелену картку? Empty
ПовідомленняТема: Чи можна не купувати Зелену картку?   Чи можна не купувати Зелену картку? EmptyПн Бер 11, 2024 11:52 am

У мене таке питання, взагалі можна не купувати зелену катру? Чи то по закону треба? А якщо є посвідка на ПМП?
Повернутися до початку Перейти донизу
KinGKong
людина
людина
KinGKong


К-ть повідомлень : 2
Registration date : 01.09.2022

Чи можна не купувати Зелену картку? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи можна не купувати Зелену картку?   Чи можна не купувати Зелену картку? EmptyПн Бер 11, 2024 1:01 pm

ШуШулик пише:
У мене таке питання, взагалі можна не купувати зелену катру? Чи то по закону треба? А якщо є посвідка на ПМП?



Власне, все залежить від країни, в якій ви знаходитесь. У багатьох країнах наявність зеленої картки або еквіваленту їй є обов'язковою за законом для водіїв. Проте, є країни, де це може бути необов'язково. Я наприклад коли їду за кордон, то роблю собі зелену карту і все. А от хто там тимчасово проживає.. Можливо стаття https://avtodream.org/vsi-novini/avtosvit/60931-chi-mozhna-ne-kupuvati-zelenu-kartku-na-avto-jakscho-vodij-maye-posvidku-na-pmp-v-inshij-krajini.html вам допоможе розібратися.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи можна не купувати Зелену картку?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Інше :: Різне-
Перейти до: