Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Чим Стівен Кінг завойовує читача?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Teodorius
мега пупсик!
мега пупсик!
Teodorius


К-ть повідомлень : 83
Age : 32
Звідки : з космоса
Робота\хобі : джедай, космодром " Байконур "
Registration date : 27.02.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyСб Бер 29, 2008 2:54 pm

не знаю як ви, а от я не бачив жодної людини, яка після прочитання книг Кінга не ставала його фанатом...що лежить в складовій цього успіху? Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
hope
креведКа
креведКа
hope


К-ть повідомлень : 13
Age : 33
Звідки : Київ)
Registration date : 29.02.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyНд Квіт 06, 2008 8:02 pm

мені особисто подобається як він пише,тобто сам сюжет, він використовує багато філософських думок,прислів"я,я навіть деякі з них повиписувала для себе!!! Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Teodorius
мега пупсик!
мега пупсик!
Teodorius


К-ть повідомлень : 83
Age : 32
Звідки : з космоса
Робота\хобі : джедай, космодром " Байконур "
Registration date : 27.02.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyНд Квіт 06, 2008 8:05 pm

ага, а мене прикалує те, що в нього образи виходять дуже чіткими тобто схожий можна найти в звичайному житті...в нього нема супергероїв...і це класно...ще плюсом є те, що він, щоб розкрити персонажа кидає його у складну ситуацію...короче кажу - майстер Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Elisatella
креведКа
креведКа
Elisatella


К-ть повідомлень : 17
Age : 33
Звідки : Львів
Registration date : 08.04.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyВт Квіт 08, 2008 12:21 pm

Він майстерно підхоплює деталі, які більшість культурних літераторів пропускають щоб все виглядало гарнюньо. Ну і культурні деталі він теж підхоплює, але вони не настільки помітні. Саме ці деталі і створюють буквально живу картину, а таке не може не захопити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Teodorius
мега пупсик!
мега пупсик!
Teodorius


К-ть повідомлень : 83
Age : 32
Звідки : з космоса
Робота\хобі : джедай, космодром " Байконур "
Registration date : 27.02.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyВт Квіт 08, 2008 2:00 pm

хтось читав Как писать книги? кажуть, там він пояснює як пише книги і в чому вся суть...короче...треба прочитати))
Повернутися до початку Перейти донизу
Elisatella
креведКа
креведКа
Elisatella


К-ть повідомлень : 17
Age : 33
Звідки : Львів
Registration date : 08.04.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyСр Квіт 09, 2008 3:43 pm

Я читала. І тобі раджу))
Повернутися до початку Перейти донизу
Teodorius
мега пупсик!
мега пупсик!
Teodorius


К-ть повідомлень : 83
Age : 32
Звідки : з космоса
Робота\хобі : джедай, космодром " Байконур "
Registration date : 27.02.2008

Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? EmptyСр Квіт 09, 2008 4:10 pm

ага..вже скинув з нета...купувати впадло)) буду читати! Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чим Стівен Кінг завойовує читача?   Чим Стівен Кінг завойовує читача? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чим Стівен Кінг завойовує читача?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Творчість Стьопи Кінга :: Життя Стівена Кінга-
Перейти до: