Фан-клуб Стівена Кінга
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Фан-клуб Стівена Кінга

Цей сайт присвячений автору багаточисельних бестселерів, королю жахів, мастеру психологічного слова - Стівену Кінгу і людям, які хочуть читати його українською, його справжнім фанатам...
 
ФорумФорум  PortalPortal  ГалереяГалерея  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Kiyara
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Kiyara


К-ть повідомлень : 61
Age : 31
Registration date : 27.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 8:51 pm

Ітак всі знають захаращене місто-обласний центр Хмельницький в якому обітаЄт такий пупс як я!( ну і ще багато народу.. о, забула і Фоготтен Чайлд) так от.. багато хто з любих форумців обіцяв приїхати.... ну і чо тормозимо? ми вас чекаємо... Mad ... кажіть.. коли припретесь... на скільки) в нас не велике місто, але головне що там є Ми) ну і я, звісно якщо ви захочете...і дуже попросете, виступлю в ролі екскурсовода.який детально розовість, що?де? навіщо? і хто там є? ... ну чекаю з нетерпінням... усіх бажаючих, бо сказати і показати є що! ми ж вас лю) kohannya
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
мега пупсик!
мега пупсик!
Admin


К-ть повідомлень : 83
Age : 32
Звідки : місто снів та мрій
Робота\хобі : лінтяй
Registration date : 27.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 9:34 pm

я б мо і приїхав, якби зі мною їхала ще одна особа...от якщо ту особу вмовиш, то я теж привалю! afro

_________________
" - Хто ти? -Я Черепаха, синку. Я створила Всесвіт, але, будь-ласка, не звинувачуй мене в цьому. В мене болів живіт. "
" Життя старається не показувати свій звіриний скал, для того щоб вхопити людину в підходящий момент. "
Стівен Кінг
Повернутися до початку Перейти донизу
https://kingclub.ukraine7.com
Лунатичка
майже пупсик
майже пупсик
Лунатичка


К-ть повідомлень : 84
Age : 33
Звідки : Леополіс
Робота\хобі : Організатор сходок в ГП клубі
Registration date : 28.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 9:36 pm

Я тут планую у Франик, потім у Києв, а потім і до вас заїду обов"язково, та це буде не скоро...
Повернутися до початку Перейти донизу
Kiyara
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Kiyara


К-ть повідомлень : 61
Age : 31
Registration date : 27.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 9:50 pm

Ту особу.. пан Дощ..я вже давно вмовила))) так що ... бубубубу..
Луна.. а тя завжди чекаємо... в гості.. тре в Франик.. забрати народ.. до нас привалити.. а потім усім повалити в Києв.. то такий тур буде)!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Лунатичка
майже пупсик
майже пупсик
Лунатичка


К-ть повідомлень : 84
Age : 33
Звідки : Леополіс
Робота\хобі : Організатор сходок в ГП клубі
Registration date : 28.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 9:54 pm

Гарна ідея, але то хіба літом
Повернутися до початку Перейти донизу
Kiyara
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Kiyara


К-ть повідомлень : 61
Age : 31
Registration date : 27.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyЧт Лют 28, 2008 10:15 pm

Але перед літом.. приїжайте і познайомтесь з місцем дебошу!!! давайте.. я вас чаєм угаЩу)!
Повернутися до початку Перейти донизу
cRaZy
креведКа
креведКа
cRaZy


К-ть повідомлень : 24
Age : 33
Звідки : Столица мира - ТРОЕЩИНА!
Робота\хобі : доставати всіх підряд!
Registration date : 29.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyПт Лют 29, 2008 3:26 am

мася...а мо ти в Львів...а то мій маман сказав що це остання поїздка у Львів...і більш до літа нікуди...а там поступати....короче повний цей(((
Повернутися до початку Перейти донизу
Kiyara
фани Тео&Дощика
фани Тео&Дощика
Kiyara


К-ть повідомлень : 61
Age : 31
Registration date : 27.02.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyПт Лют 29, 2008 2:45 pm

Ага.. Леночко.. ти хоч щоб мну вбили.. після тієї поїздки я приїхала хвора...і відлежувалась в ліжку, крім того я дуже сумніваюсь що мене ще раз відпустять..а якщо і відпустять( ще є неможливим) то тік а 1 день...
Повернутися до початку Перейти донизу
МетелиК
креведКа
креведКа
МетелиК


К-ть повідомлень : 16
Age : 33
Звідки : З казки про Ягу
Робота\хобі : дурней маяться!
Registration date : 01.04.2008

СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) EmptyВт Квіт 01, 2008 4:31 pm

И я хтю, но мама уже крутит пальцем у виска....по поводу поездок...млин...вот летом обязательно! Вот чес-слово!
А так..нажаль...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty
ПовідомленняТема: Re: СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)   СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому) Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
СобраніЄ ГП- ботанів в біг-сЕлІ- Хмельницькому)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Фан-клуб Стівена Кінга :: Здибанки :: Всі інші-
Перейти до: